cz | en | ru
zapnout vypnout
doleva doprava

O projektu

Trio residence
 

Bytový projekt Trio residence vzniká v městské části Praha 5 – Zličín mezi ulicemi Hevlínská a Strojírenská.

Celkem nabízí 58 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk.

Při vzniku tohoto projektu byl kladen důraz na dokonalý architektonický design s akcentem propracované fasády bytových domů. Součástí projektu jsou dětské hřiště a privátní park, který ocení především rodiny s dětmi.

Lokalita Praha 5-Zličín disponuje výbornou občanskou vybaveností. Přímo u lokality se nachází zastávka autobusu Strojírenská. Vlaková stanice Praha - Zličín je v docházkové vzdálenosti a doveze Vás do centra Prahy. V blízkém okolí je k dispozici velké množství škol - od mateřských až po vyšší odborné školy.

Místo disponuje širokými nákupními možnostmi, nachází se zde drobné obchůdky i pobočky velkých řetězců.Pouhých 5 minut autem od Vašich dveří najdete vše co potřebujete v Metropoli Zličín, která nabízí zajímavé možnosti zábavy a širokou škálu nejrůznějších služeb.

Lokalita Praha 5 - Zličín vybízí k procházkám s kočárkem okolo rybníka a k projížďkám s dětmi na kole po blízkých cyklostezkách. Pro aktivní sportovce doporučujeme sportovní centrum, tenisový klub a fotbalové hřiště.

Již postavené garáže za 250.000,- + DPH!

Daramis group
800 226 223
Infolinka zdarma
 
MÁTE DOTAZ
Odpovíme vám >
 
DOMLUVIT SCHŮZKU
Navrhněte termín >
 
POSLAT INFORMACE
Na váš email >
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace